Drukarki

Drukarki Rimage to niezawodna jakość i wysokiej klasy nadruk na płycie. Znajdź drukarkę najbardziej opowiadającą twoim potrzebom.
Zachęcamy do obejrzenia filmu obrazującego proces nadruku.

Wideo o procesie nadruku

Wideo o produktach Everest

Everest Encore

Najnowsza drukarka termoretransferowa firmy Rimage. Everest Encore umożliwia wysokiej jakości nadruki na płytach CD/DVD. Najnowsza technologia pozwala na osiągnięcie rozdzielczości druku fotorealistycznego dzięki czterokrotnej ilości punktów na jeden cal kwadratowy. Rozdzielczość najnowszej drukarki to 600×600 dpi, co daje 360 000 punktów. Zwiększa to  wiecej »

Prism III Standalone

Drukarka termotransferowa Prism III umożliwia wysokiej jakości nadruk suchy i nieścieralny bezpośrednio po wykonaniu na płytach CD lub DVD w zaledwie 7 sekund. Ma możliwość nadruku monochromatycznego na żądanie. Posiada niesłychaną prędkość i wyjątkowo niski koszt wytworzenia jednej płyty. Osiąga rozdzielczość druku 300×600  wiecej »

Auto Everest

Auto Everest to automat drukujący płyty CD i DVD. Posiada 4 podajnik i po 100 płyt każdy oraz możliwość serializacji płyt. Wyposażony w drukarkę Rimage Everest Encore umożliwia wysokiej jakości nadruk termoretransferowy na płytach. Osiąga rozdzielczość druku fotorealistycznego.

Auto Prism III

Auto Prism III to automat drukujący płyty CD i DVD w zaledwie 7 sekund. Posiada 4 podajniki po 100 płyt każdy. Wyposażony w drukarkę Rimage Prism III, która umożliwia wysokiej jakości nadruki termotransferowe na płytach. Osiągana rozdzielczość druku to 300×600 dpi.