Producer

Duplikatory serii Producer III, to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, do publikacji profesjonalnych płyt CD i DVD oraz Blu-Ray, dostosowane do potrzeb odbiorcy.

Tego typu publikatory produkcyjne są przystosowane do dużych obciążeń i ciągłej pracy przez 24 godziny na dobę. Posiadają niezawodną robotykę i duże magazynki mogące pomieścić 300 sztuk płyt. O ich trwałości świadczy fakt, że w Polsce, niektóre egzemplarze pracują już ponad dziesięć lat i w dalszym ciągu są w dobrym stanie technicznym. Urządzenia te posiadają od jednego do czterech napędów DVD lub BD. Mogą być wyposażone w jedną z dwóch drukarek termicznych w zależności od potrzeb, drukarkę monochromatyczną PrismPlus o bardzo dużej szybkości lub pełno kolorową Everest o rewelacyjnej jakości nadruku. Nośniki drukowane metodą termiczną są odporne na wilgoć i zadrapania. Wszystkie urządzenia serii Producer III mają budowę modułową i mogą być konfigurowane w dowolny sposób. Gama tych urządzeń jest tak szeroka, że istnieje możliwość dwudziestu czterech różnych konfiguracji. Do każdego z urządzeń dołączony jest program zarządzający o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnej obsłudze. Program umożliwia m in.:
1. Pracę urządzenia w sieci dla nieograniczonej ilości użytkowników, również wyposażonych w komputery Apple.
2. Stworzenie własnej unikanej publikacji na nośniku optycznym poprzez łatwe projektowanie nadruków na płyty z możliwością wykorzystania projektów z innych programów graficznych lub stworzenia własnego projektu z opisem, bądź wykorzystania istniejących, dodawanych bezpłatnie przez producenta.
3. Tworzenie kolejki prac.
4. Przekazywanie informacji o stanie systemu: tj. ilości czystych nośników, wykonanej pracy, ilości pozostałych jeszcze materiałów eksploatacyjnych w drukarce.
5. Wykonywanie krótkich serii płyt.
6. Szybką realizację projektu.
7. Serializację płyt, przy wykorzystaniu prostej bazy danych np. Exel. Każdy nadruk jest unikalny.
8. Bardzo szybkie wytworzenie pojedynczej płyty, dzięki specjalnej aplikacji umożliwiającej nagrywanie płyt w „płynącej technologii”.
9. W pełni automatyczną pracę systemu przy wykorzystaniu modułu SDK. Powstają wtedy automatycznie, jednostkowe nośniki optyczne lub serie płyt z różnymi danymi i nadrukiem. Urządzenie uruchamiane jest wtedy przez inne programy lub aplikacje.
10. Współpracę z aplikacjami zewnętrznymi, jak np. archiwizacja kart P2HD z kamer cyfrowych, lub Perennity Audio Extractor, która umożliwia „czytanie” przez Rimage płyt Audio i konwersję do plików MP3.

Producer V 8300

Duplikator produkcyjny Producer V 8300 jest idealny dla aplikacji wymagających bardzo wysokiej przepustowości, niezawodności, zdalnego zarządzania i bezobsługowej pracy. Przeznaczony do pracy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Urządzenie jest w stanie nagrać i nadrukować do 38 pełnych płyt DVD-R (4,35 GB)  wiecej »

Producer V 8300N

Duplikator produkcyjny Producer V 8300N jest idealny dla aplikacji wymagających bardzo wysokiej przepustowości, niezawodności, zdalnego zarządzania i bezobsługowej pracy. Przeznaczony do pracy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Urządzenie jest w stanie nagrać i nadrukować do 40 pełnych płyt DVD-R (4,35 GB)  wiecej »

Disc Copy Station

Disc Copy Station jest łatwą i  wygodną w użyciu aplikacją współpracującą z monitorem dotykowym i aparatem cyfrowym o wysokiej rozdzielczości, służącą do szybkiego kopiowania nośników optycznych z nadrukiem.

Rimage Evidence Disc Software

Oprogramowanie umożliwia automatyczne analizowanie zawartości nośników optycznych. Tworzy obraz dysku, łącznie z okładką płyty (opisem zewnętrznym) i raportuje zawartość w celu ewidencjonowania dowodów.

Cechy:

Tworzenie raportów ogólnych ewidencjonowanych nośników optycznych, łącznie z okładką płyty:
– zdjęcie płyty
– datę utworzenia
– typ nośnika
– system plików
– ilość plików graficznych znalezionych na  wiecej »

Rimage Surveillance Software Suite

Składa się z dwóch aplikacji:
– Rimage Surveillance Publisher Software
– Rimage Surveillance Archiver

Obie aplikacje wspierają Milestone SmartClient.

Rimage Surveillance Publisher

Oprogramowanie umożliwia przeglądanie i eksport dowolnej ilości plików wideo. Jest intuicyjne i proste w obsłudze.

Cechy:
– Szybki eksport wideo i automatyczne nagranie na nośniku optycznym.
– Automatyczny opis nośnika (ilość  wiecej »

Wideo o produktach Producer

https://rimage.com.pl/wp-content/uploads/2019/03/Producer™-V-Product-Video-English.mp4

Rimage Software Suite

Dzięki zawartemu oprogramowaniu Rimage Software Suite wszystkie duplikatory Rimage są przystosowane do pracy w sieci, z której może korzystać nieograniczona ilość klientów. Ponadto zintegrowane z programem i dedykowane specjalnie dla klienta środowisko API, umożliwia w pełni zautomatyzowaną pracę urządzenia. Przyjazny interfejs pozawala przygotować  wiecej »